| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | GEL |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 320 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 130ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξικό Ψυκτικό τζελ |
| Τύπος | Διατηρήστε το φαγητό κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξικό Ψυκτικό τζελ |
| Τύπος | Διατηρήστε το φαγητό κρύο και φρέσκο |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρές πλαστικές παγοκύστες HDPE ποιότητας τροφίμων για δροσερή τσάντα μεσημεριανού γεύματος |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Χυμός δέντρου |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός πακέτα cOem/τροφίμων ODM πάγου ψυγείων μεσημεριανού γεύματος πάγου Bento εξαιρετικά λεπτά για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
| Ικανότητα | 150ml |
| Εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |