| Όνομα προϊόντων | Φορητά HDPE πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα εξαιρετικά λεπτά πιό δροσερά κρύα πακέτα πακέτων πάγου για |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | πακέτο πάγου πηκτωμάτων 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτό για τα τρόφιμα, επαναχρησιμοποιήσιμο τούβλο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι πολύχρωμες παγοκύστες φαγητού 150 ml για ψύκτες Δροσερές σακούλες με πάγο μεγάλης διάρκειας |
|---|---|
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
| Ικανότητα | 150ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Χρήση τροφίμων HDPE σκληρό πλαστικό scool ψυγείο πακέτο ζελέ πακέτο πάγο για σακούλα μεσημεριανού φα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24.5*14.5*1.5cm |
| Δυναμικότητα | 200ml, 165ml, 300ml, 390ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης ψυχρού PCM για ψυκτικές σακούλες / κουτιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Cool Coolers Slim επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες τζελ για κουτιά μεσημεριανού γεύματος, τσάντες γε |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 17,5*4*7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρωματιστά | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 36*21*1,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |