| Μέγεθος | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γ |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 320 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Bpa ελεύθερο 100ML επαναχρησιμοποιήσιμο μίνι Apple μορφής χαριτωμένο πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλασ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 35*22*3 εκατοστά |
|---|---|
| Βάρος | 1800 g / PCS |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Ονομασία προϊόντος | Παγωτό σάκο μεσημεριανό παγωτό πακέτα, παγωτό τζελ πακέτο για ψυγεία, κουτί με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 125x125x12mm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα Προϊόντος | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 12.2*12.2*1.4cm 13.3*12.7*1.3cm |
| Βάρος | 130g 180g 160g |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |