| Μέγεθος | 18*6*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 g / PCS |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 130g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι λεπτοί φραγμοί πάγου Refreezable πακέτων πάγου μικρών παιδιών πηκτωμάτων μορφής μαξιλαριών ποδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 14*7.5*1cm |
| Ικανότητα | 90ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Υλικό | HDPE+SAP |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο 90ml μίνι σκληρό πλαστικό ψυγείο παγωτού κρασιού για κάλυψη μπουκαλιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γ |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |