| Όνομα προϊόντων | Μη - τοξικός επαναχρησιμοποιήσιμος φραγμός πιάτων κρύων αλυσίδων ευτηκτικός κρύος για τα παγωμένα τρ |
|---|---|
| μέγεθος | 26.8*3.8cm, 1500ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | τρόφιμα, φρούτα, κρύα πιάτα |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | HDPE μορφής 400ml συνήθειας σκληρός πλαστικός ευτηκτικός τυλιγμένος στο κρύο πιό δροσερός φραγμός πά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | σφρίγος |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*11,6*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 140,3*7,7*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικά ευτηκτικά κρύα πιάτα με SGS πηκτωμάτων εγκεκριμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 22*14*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm 20*12*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 450G 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Απαλλαγμένο από BPA HDPE τροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές SAP |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |