| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | SAP gel - 0 μοίρες |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξικό Ψυκτικό τζελ |
| Τύπος | Διατηρήστε το φαγητό κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*15*2.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό κοχύλι - BPA ελεύθερο |
| Εσωτερικό liqulid | Μη τοξική δροσίζοντας σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε κρύος και φρέσκος |
| τύπος συσκευασίας | 111 PC σε ένα χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE από σκληρό πλαστικό διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Μη τοξικό τζελ |
| Χρώματα | Λευκό με μπλε τζελ μέσα |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |