| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 229*168*64mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Όνομα Προϊόντος | hdpe 20*20*1.5cm τετραγωνικά επαναχρησιμοποιήσιμα σκληρά πακέτα πάγου αποθήκευσης θερμότητας πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| ODM | Καλώς όρισες |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | αλλαγή φάσης υλικό |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας σκληρά πλαστικά πηκτωμάτων τούβλα πάγου παγολεκανών πάγου ευτηκτικά κρύα για τη μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*11*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 180ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Παγωτό σάκο μεσημεριανό παγωτό πακέτα, παγωτό τζελ πακέτο για ψυγεία, κουτί με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 125x125x12mm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικές ευτεκτικές ψυκτικές πλάκες παγωτό τούβλο για τρόφιμα μακροχρόνια μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 160,3*9,5*3,8 εκατοστά |
| Δυναμικότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |