| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Μη τοξικό πακέτο πηκτωμάτων τροφίμων ασφαλές PCM δροσίζοντας - δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γρ |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |