| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | PCM αλλαγή φάσης υλικό μπύρας HDPE πλαστικό BPA τούβλου πάγου κατόχων πιό δροσερό ελεύθερο |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 30.7*26.8*2.5cm 35.7*30*2.5cm 43.7*33*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g 2000g 2700g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |