| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Άμεσος παγώματος πακέτων δροσίζοντας πάγου φορητός δροσίζοντας φραγμός πιάτων τούβλου ευτηκτικός κρύ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 550ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | Σφρίγος |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | επαναχρησιμοποιήσιμο σκληρό πλαστικό πακέτων πηκτωμάτων πάγου πακέτων πάγου τσαντών 16.5*7.4*2cm στι |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτικά ψυκτικά αδύναμα επαναχρησιμοποιήσιμα ζελέ μικρές ψυκτικές σακούλες παγωτό για κουτιά για μεσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικό φορητό δώρων Cold Pack μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών πηκτωμάτων δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |