| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 15*9*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 230 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17,5*4*7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 G |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρωματιστά | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Cool Coolers Slim επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες τζελ για κουτιά μεσημεριανού γεύματος, τσάντες γε |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130G |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτικά ψυκτικά αδύναμα επαναχρησιμοποιήσιμα ζελέ μικρές ψυκτικές σακούλες παγωτό για κουτιά για μεσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Υγιεινής διατροφής βαθμού καλοί επαναχρησιμοποιήσιμοι παιδιών πάγου πακέτων ζωικοί φραγμοί πάγου μορ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2.5cm, 210ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |