| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό Κόκκινο Κίτρινο Μπλε |
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | σφρίγος |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός πακέτα cOem/τροφίμων ODM πάγου ψυγείων μεσημεριανού γεύματος πάγου Bento εξαιρετικά λεπτά για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
| Ικανότητα | 150ml |
| Εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | λευκό |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14 εκ |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12 εκ |
| Εξαρτήματα | Πακέτο ψύξης σε σχήμα κύματος |
| Μέγεθος για παγοκύστη | 14,5*11,5*4,8 εκ |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |