| Μέγεθος | 15*9*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 230 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Τούβλο πάγου μητρικού γάλα |
| Εξωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό του τούβλου πάγου | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Μέγεθος | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 16x16x1,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικές ευτεκτικές ψυκτικές πλάκες παγωτό τούβλο για τρόφιμα μακροχρόνια μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 160,3*9,5*3,8 εκατοστά |
| Δυναμικότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές τρύπες σκληρό πλαστικό λεπτή δροσερό ψυγείο Fit και φρέσκο παγωτό πακέτα για ψυγείο τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | πακέτο πάγου πηκτωμάτων 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτό για τα τρόφιμα, επαναχρησιμοποιήσιμο τούβλο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |