| Μέγεθος | Δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 50-100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμο Cool Cooler Slim Gel Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Box για παιδιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 19*7*1cm ή συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16x16x1,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm 21.8*15*3cm 23*19*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g 600g 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |