| Ονομασία προϊόντος | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack για τη μεταφορά ινσουλίνης εμβολίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | Άμεσος παγώματος πακέτων δροσίζοντας πάγου φορητός δροσίζοντας φραγμός πιάτων τούβλου ευτηκτικός κρύ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 550ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | Σφρίγος |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm/PC |
|---|---|
| Βάρος | 130g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 16*16*1 εκ |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιούμενα Ευτηκτικά Κρύα Πιάτα Μεγάλοι Καταψύκτες για Παγωτό Παγωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*18*3 cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 800 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, καρβοξυλομεθυλοκυτταρίνη |
| Χρώματα | Μπλε, κόκκινο, ροζ, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γ |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |