| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 600g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε ασφαλείς και μη τοξικές επαναχρησιμοποιήσιμες συσκευές θερμικού πάγου με υλικό αλλαγής φ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | 600 ml επαναχρησιμοποιήσιμες ευτεκτικές θερμικές πλάκες ψυγεία αποθήκευσης από πλαστικό υδροξείδιο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm, 600 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 13x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |