| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη, μακράς διαρκείας δροσερή τσάντα Ice Slim Lunch Gel Ice Pack για φρέσκο φαγητ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας 100ML καλά ζωηρόχρωμα Apple πακέτα πάγου μορφής δροσερά πιό δροσερά λεπτά για το καλαθάκι |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα/αλλαγή φάσης materil |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | HDPE επαναχρησιμοποιήσιμος πάγος βαθμού τροφίμων - κρύο κρύο ευτηκτικό πακέτο πηκτωμάτων συσσωρευτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε λεπτές επαναχρησιμοποιούμενες παγοκύστες 200ML για ψύκτες Υπερήχων συγκόλλησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 20.5*19*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA, επαναχρησιμοποιούμενες άκαμπτες λεπτές παγοκύστες παγωτού τζελ για τσάντα μ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 19*12,5*1cm τεμάχια |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |