| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Μπλε φορητή ψυκτική τσάντα παγωτό πακέτο επαναχρησιμοποιήσιμες παγωτές τσάντες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 33.2*28*2.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 1700g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό κοχυλιών, BPA ελεύθερο |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα, μη τοξικό |
| Χρώματα | Άσπρος |
| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Άκαμπτο πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό πακέτο ψυκτήρων καλαθακιών με φαγητό πακέτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | COem επαναχρησιμοποιήσιμο πακέτο πάγου τούβλου πάγου μεσημεριανού γεύματος πιό ψυχρό εξαιρετικά λεπτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Η θέρμανση μεσημεριανού γεύματος του επαναχρησιμοποιήσιμου θερμότητας πακέτων καυτού πηκτώματος pe B |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό μέγεθος | 30*30*30cm |
| Εσωτερικό υλικό | Εξαίρετος αφρός ίνας υάλου VIPs+PU |
| Capacitytype | 27 λίτρα |