| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 13x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | 600 ml επαναχρησιμοποιήσιμες ευτεκτικές θερμικές πλάκες ψυγεία αποθήκευσης από πλαστικό υδροξείδιο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm, 600 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |