| Ονομασία του προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο κρατητήρι μπύρας ψυκτικό παγοσίδηρο 90Ml υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικοί ζωηρόχρωμοι φραγμοί πάγου Eco συνήθειας για τη δροσερή μορφή κιβωτίων 100Ml Apple |
|---|---|
| μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό παγωμένο τζελ με έγχυση νερού ποιότητας τροφίμων παγότουβλο για ψύξη μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
| Ικανότητα | 600 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Ψυκτική σκόνη |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό ψυγείο κρατητήρα μπύρας HDPE με ζελέ ψύξης για εξωτερικές δραστηριότητες |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.8*2.4cm, 60ml |
| Τύπος | Απομονωμένα |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρικός 6.4*1.5cm μίνι κάτοχος πακέτων πάγου πηκτωμάτων BPA ελεύθερος στρογγυλός κρύος για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Μπύρα, κρασί, ποτό |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | HDPE η έξοχη μίνι μονωμένη μπύρα μπορεί πιό δροσερός κάτοχος με το λαστιχένιο δαχτυλίδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |