| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε τα τρόφιμα Εγκρίνετε ψυγείο νερού από πλαστικό HDPE για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Μη τοξικό πακέτο πηκτωμάτων τροφίμων ασφαλές PCM δροσίζοντας - δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γρ |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητά επαναχρησιμοποιήσιμα νάυλον πιό δροσερά πακέτα πάγου πηκτωμάτων PCM για τα τρόφιμα φρέσκα |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| εξωτερικό υλικό | Νάυλον PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | Υγιεινής διατροφής βαθμού καλοί επαναχρησιμοποιήσιμοι παιδιών πάγου πακέτων ζωικοί φραγμοί πάγου μορ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2.5cm, 210ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8cm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ικανότητα | 380 ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |