| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Βάρος | 2.03kg |
| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Μέγεθος | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | PCM αλλαγή φάσης υλικό μπύρας HDPE πλαστικό BPA τούβλου πάγου κατόχων πιό δροσερό ελεύθερο |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα ινσουλίνης, πιό δροσερό παγοκιβώτιο εμβολίων τσαντών με την ψύξη του λογότυπου εκτύπωσης τούβ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400g |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |