| Όνομα προϊόντων | Πιό δροσερό κιβώτιο παγωτού VIP-pu μόνωσης υλικό για -22C παγωμένο |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 63x47.5x43cm |
| Εσωτερική διάσταση | 56.8x41.5x40.2cm |
| Ικανότητα | 95L |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Νέο δοχείο ψύξης παγοκιβωτίων εμβολίων σχεδίου για τη μεγάλης απόστασης μεταφορά 72 ωρών |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47.5*47.5*47.5 εκατ. |
| Εσωτερική διάσταση | 39*39*39cm |
| Ικανότητα | 59L |
| Βάρος | 5KG |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλή επίδοση πιό δροσερό κιβώτιο εμβολίων 72 ωρών με την κρύα πηγή 2-8 PCM |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 43.5x35x31cm |
| Εσωτερική διάσταση | 33x24x18.5cm |
| Ικανότητα | 14.5L |
| Βάρος | 6kg |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Pu-VIP πιό δροσερό κιβώτιο μεταφορών εμβολίων κιβωτίων μόνωσης για την αποθήκευση ιατρικής |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46cm |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35cm |
| Ικανότητα | 42L |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικός φορητός μεταφορέας παγωτού σχεδίου εργοστασίων για την κρύα αποθήκευση -22℃ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 63x47.5x43cm |
| Εσωτερική διάσταση | 56.8x41.5x40.2cm |
| Ικανότητα | 95L |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Υλικό κιβώτιο κρύας αποθήκευσης μόνωσης VPU για τη μεταφορά ιατρικής |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |