| Ονομασία προϊόντος | 1100ml γύρω από το επαναχρησιμοποιήσιμο μικρόκυμα πακέτων θερμότητας PCM για τα κατοικίδια ζώα |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Δάχος | 1.5CM και εξατομικευμένο |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤ 0,002 W/mk |
| Σφιχτότητα | ≤ 5 kg/m2 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥0,12MPa |
| Τύπος | Απομονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 46*46*46 εκατοστά |
| Inter size για κουτί EPP | 35*35*35cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 42 λίτρα |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |