| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Εργοστάσιο Προσαρμογή υψηλής ποιότητας επίπεδη ψυγείο πάγου τούβλο ψυγείο γεύματος παγάκι πάγου με χ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*11*2cm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 25*20*1cm 18.3*11.2*1.6cm 19*12.5*1cm μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA 230ml Cool Bag Ice Packs Plastic Ice Brick for Lunch Bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Βάρος | Συνήθεια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 22*14*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |