| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 320 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.3*7*4cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Βάρος | 350g |
| Χρώμα | μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 25,8*19,2*3,8cm; 20*16,6*3,8 εκ. 15,7*10,3*3,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000g, 750g, 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | Μπλε, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 15*10*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |