| Μέγεθος | 36*21*1,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP |
| Χρώματα | Μπλε, λευκό |
| Όνομα προϊόντων | 210G πακέτο πάγου των φορητών χαριτωμένων μικρών επαναχρησιμοποιήσιμων Hdpe πακέτων πάγου πηκτωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2,5 εκ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Επαγγελματικό υγιές εξαιρετικά λεπτό HDPE πακέτων πάγου εξωτερικό υλικό για την αποθήκευση τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υγρό | SAP ή CMC |