| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 20*18*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | ψυκτικό υγρό |
| Χρωματιστά | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ |
| Χρώματα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε λεπτές επαναχρησιμοποιούμενες παγοκύστες 200ML για ψύκτες Υπερήχων συγκόλλησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο ψυγείο ευτεκτικό ψυγείο παγωτό πακέτο PCM υλικό αλλαγής φάσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*3 cm ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 1000 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης ψυχρού PCM για ψυκτικές σακούλες / κουτιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |