| Μέγεθος | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1600g |
| Εξωτερικό υλικό | Εγκεκριμένο FDA HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σφρίγος |
| Χρώματα | το μπλε χρώμα, μπορεί να προσαρμόσει |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33.2*28*2.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 1700g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό κοχυλιών, BPA ελεύθερο |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα, μη τοξικό |
| Χρώματα | Άσπρος |
| Μέγεθος | 15.8*9.5*3.5 εκατ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | GEL |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |