| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης ψυχρού PCM για ψυκτικές σακούλες / κουτιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | 1500 ml PCM Ice Pack με φιλικό προς το περιβάλλον υλικό HDPE για τη μεταφορά τροφίμων και φαρμάκων |
|---|---|
| Μέγεθος | 290*250*30mm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1500ML |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Cooler επαναχρησιμοποιήσιμο PCM Ice Pack Πακέτα κατάψυξης μακράς διαρκείας |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*18cm |
| Ικανότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1038g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό δοχείο με μπλε τζελ, επίσης μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 52*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 2500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP ή CMC ή PCM |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Ονομασία προϊόντος | Μη τοξικό πακέτο πηκτωμάτων τροφίμων ασφαλές PCM δροσίζοντας - δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γρ |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |