| Μέγεθος | 25x20x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | συνήθεια |
| Μέγεθος | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε, κόκκινο, ροζ, μωβ, προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Hard Plastic Cooler Ice Brick 25*15*3,5cm 1000ml For Cooler Box |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*15*3,5cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 1000mL |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | γκρι, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Διάμετρος: μήκος 2.5cm: 20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Εθιμο |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικοί ζωηρόχρωμοι φραγμοί πάγου Eco συνήθειας για τη δροσερή μορφή κιβωτίων 100Ml Apple |
|---|---|
| μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |