| Μέγεθος | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | επαναχρησιμοποιήσιμο σκληρό πλαστικό πακέτων πηκτωμάτων πάγου πακέτων πάγου τσαντών 16.5*7.4*2cm στι |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack για τη μεταφορά ινσουλίνης εμβολίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα Προϊόντος | Μη τοξική HDPE πλαστική 600ml φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητας | 600 ML |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick για ιατρική αποθήκευση και μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |