| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε τα τρόφιμα εγκρίνει HDPE το πλαστικό δοχείο ψύξης νερού για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητα | 600ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου, μεγάλα επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα πάγου για το καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Άκαμπτο πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό πακέτο ψυκτήρων καλαθακιών με φαγητό πακέτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαγγελματικό υγιές εξαιρετικά λεπτό HDPE πακέτων πάγου εξωτερικό υλικό για την αποθήκευση τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA εγκρίνει HDPE το πλαστικό δοχείο ψύξης πακέτων πάγου για την υπαίθρια ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*2.5cm |
| Ικανότητα | 600ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικά πακέτα πάγου Eco φιλικά μονωμένα εξαιρετικά λεπτά με την ψύξη του πηκτώματος για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
| Ικανότητα | 200ml |
| Υλικό | PE+SAP/CMC |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |