| Όνομα προϊόντων | Έξοχα απορροφητικά κρύα πακέτα 200ML ψυκτήρων πακέτων πάγου πολυμερών δροσερά τσαντών |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Το εργοστάσιο προσαρμόζει τα υλικά ιατρικά πιό δροσερά κιβώτια υφάσματος της Οξφόρδης με τη VIP επιτ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47*31*36.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 36*22*25cm |
| Δυναμικότητα | 19.8L |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικά πακέτα πάγου Eco φιλικά μονωμένα εξαιρετικά λεπτά με την ψύξη του πηκτώματος για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
| Ικανότητα | 200ml |
| Υλικό | PE+SAP/CMC |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Δυναμικότητα | 4L |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |