| Όνομα προϊόντων | Προωθητικό φορητό δώρων Cold Pack μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών πηκτωμάτων δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Σχεδιασμός | Σλιπ και Ελαφρύ |
|---|---|
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 λίβρες |
| Δυνατότητα | Επαναχρησιμοποιήσιμος |
| Ονομασία προϊόντος | Εργοστάσιο Προσαρμογή υψηλής ποιότητας επίπεδη ψυγείο πάγου τούβλο ψυγείο γεύματος παγάκι πάγου με χ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*11*2cm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ιατρική τσάντα ψύξης με πένα ινσουλίνης Κουτί προστατευτικό πάγο για διαβήτη |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm |
| Volum | 300 γραμμάρια |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 110g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe με σκληρό κέλυφος τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Σκόνη |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Αξεσουάρ | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 730g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | θερμαντικό πήκτωμα |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, το MOQ είναι 3000pcs |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |