| Όνομα προϊόντων | Υλικό κιβώτιο κρύας αποθήκευσης μόνωσης VPU για τη μεταφορά ιατρικής |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |
| Εσωτερικό Υλικό | PU foaming/PU+Vacuum επιτροπή μόνωσης |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικά κοχύλι PE/τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης/φύλλο αργιλίου |
| Εξωτερικό μέγεθος | 23*16*26 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 18*11*20 εκατ. |
| Όγκος | 4 Λ |
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | σφρίγος |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Περιβαλλοντικά φιλικά μη τοξικά άκαμπτα πλαστικά αναψυκτέα μπλε παγάκια 200 ml ψύκτες παγάκια |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Μέγεθος | 19*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |