| Μέγεθος | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 46*30.5*35cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 120.5*80.5*103 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 108*68*91 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 668 Λ |
| Μέγεθος | 35*15*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Μπλε |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 46*30.5*35cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Εσωτερικό Υλικό | ΕΛΚ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| Εξωτερικό μέγεθος | 350x234x255mm |
| Όγκος | 20 Λ |
| Πάχος | 30mm |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |