| Μέγεθος | 25*20*1cm 18.3*11.2*1.6cm 19*12.5*1cm μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE από σκληρό πλαστικό διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Μη τοξικό τζελ |
| Χρώματα | Λευκό με μπλε τζελ μέσα |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Μέγεθος | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | Μεταφορά 100 ml στρογγυλό πλαστικό πάγο κουτί κρατητή ψύκτη μπύρας ζελέ πακέτο για διάφορα είδη σακο |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Τύπος | Θερμικό |
| Χρήση | τρόφιμα |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | ασφαλές HDPE στερεό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |