| Όνομα προϊόντων | Έξοχα απορροφητικά κρύα πακέτα 200ML ψυκτήρων πακέτων πάγου πολυμερών δροσερά τσαντών |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το πιό δροσερό τούβλο πάγου πακέτων πάγου ψυκτήρων υποκατάστατων πάγου για τη δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων 350g σκληρά κοχυλιών πλαστικά πακέτα πάγου παγοκιβωτίων δροσερά πιό δροσερά λεπτά γι |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα/αλλαγή φάσης materil |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | SAP - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 550ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό πλαστικό κοχυλιών |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας σκόνη - έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο κρατητήρι μπύρας ψυκτικό παγοσίδηρο 90Ml υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |