| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 25*20*1cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | 1500 ml PCM Ice Pack με φιλικό προς το περιβάλλον υλικό HDPE για τη μεταφορά τροφίμων και φαρμάκων |
|---|---|
| Μέγεθος | 290*250*30mm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1500ML |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Eco φιλικός μακράς διαρκείας ψυκτήρων πακέτων βαθμός τροφίμων πακέτων πάγου Bpa ελεύθερος κρύος |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 200ML κυμάτων μορφής δροσερά τσαντών πάγου τούβλα πηκτωμάτων πάγου πακέτων επαναχρησιμοποιήσιμα για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |