| Μέγεθος | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 760g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Τα ψυγεία δροσίζουν το πιό δροσερό υποκατάστατο πάγου πακέτων μεσημεριανού γεύματος της θερμικής τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm, 220ml |
| Ικανότητα | 220ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21*12*4,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 505 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές επαναχρησιμοποιήσιμο ψυκτικό σάκο παγωτό πακέτα φρέσκα τρόφιμα για σακού |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 290ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 19*19*1 εκ |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 290 ml |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Μέγεθος | 25*20*1cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |