| Βάρος | 70g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικός πλαστικός κάτοχος η πιό δροσερή SAP μπύρας βαθμού τροφίμων/CMC εσωτερικό υλικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 7.5*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Μπλε φορητή ψυκτική τσάντα παγωτό πακέτο επαναχρησιμοποιήσιμες παγωτές τσάντες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | 200ML Πλαστική επαναχρησιμοποιήσιμη κρύα σακούλα παγοκύστες κατάψυξης κρύες συσκευασίες με υγρό πολλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Ονομασία προϊόντος | 350 g Hard Shell Πλαστική τσάντα για πικνίκ Cool Packs παγοκύστες Καταψύκτη Τούβλα πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400 γραμμάρια |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Βάρος | 4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA 230ml Cool Bag Ice Packs Plastic Ice Brick for Lunch Bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |