| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 19*19*1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 290 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές τρύπες σκληρό πλαστικό λεπτή δροσερό ψυγείο Fit και φρέσκο παγωτό πακέτα για ψυγείο τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Βάρος | Συνήθεια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10*2CM |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γρ |
| Εξωτερικό Υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |