| Μέγεθος | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 15*9*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 230 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βάρος | 70g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Μέγεθος | 20.5*19*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE από σκληρό πλαστικό διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Μη τοξικό τζελ |
| Χρώματα | Λευκό με μπλε τζελ μέσα |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |