| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα, CMC, PCM |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | HDPE τροφίμων βαθμού επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό πάγου πήκτωμα συσσωρευτών πακέτων κρύο για την π |
|---|---|
| μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Ο ελεύθερος δροσερός πάγος πηκτωμάτων τσαντών BPA συσκευάζει το πιό δροσερό τούβλο με το δροσίζοντας |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο επαναχρησιμοποιήσιμο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 32.5*22.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 32*19*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 600ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξική ψυκτική σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | 111 τεμάχια σε μία βαλίτσα |