| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικά πακέτα πάγου Eco φιλικά μονωμένα εξαιρετικά λεπτά με την ψύξη του πηκτώματος για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
| Ικανότητα | 200ml |
| Υλικό | PE+SAP/CMC |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Ονομασία προϊόντος | COem επαναχρησιμοποιήσιμο πακέτο πάγου τούβλου πάγου μεσημεριανού γεύματος πιό ψυχρό εξαιρετικά λεπτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το θερμικό σκληρό πακέτο πάγου φραγμών 260Ml εξαιρετικά λεπτό για την πιό δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός πακέτα cOem/τροφίμων ODM πάγου ψυγείων μεσημεριανού γεύματος πάγου Bento εξαιρετικά λεπτά για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
| Ικανότητα | 150ml |
| Εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων 350g σκληρά κοχυλιών πλαστικά πακέτα πάγου παγοκιβωτίων δροσερά πιό δροσερά λεπτά γι |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρική 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτή δροσερή εφαρμογή και φρέσκια επαναχρησιμοποιήσιμη πλαστική συσκε |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1εκ |
| Ικανότητα | 300ml |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC |
| Τύπος | Θερμομονωτικό |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό δροσίζοντας πακέτο πάγου στοιχείων πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |