| Όνομα προϊόντων | Συσκευασία πάγου γέλης χωρίς BPA, επαναχρησιμοποιήσιμης φάσης PCM για αποστολή εμβολίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
| Τόμος | 2000 ml |
| Χρήση | Θήκη ψυγείου μπύρας, κρασιού |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξική HDPE πλαστική 600ml φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητα | 600ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| Εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| Εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |