| Όνομα προϊόντων | HDPE βαθμού τροφίμων πλαστικά ευτηκτικά κρύα πιάτα με SGS πηκτωμάτων εγκεκριμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 22*14*2 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 140,3*7,7*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 34.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικός |
| Τύπος συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικό 550ml επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό θερμότητας πιάτων πακέτο πάγου αποθήκευσης pe πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | HDPE επαναχρησιμοποιήσιμος πάγος βαθμού τροφίμων - κρύο κρύο ευτηκτικό πακέτο πηκτωμάτων συσσωρευτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | -22C μεγάλα παγότουβλα υλικό αλλαγής φάσης πλαστική ευτηκτική ψυχρή πλάκα για κατάψυξη |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 1000 ml |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Ονομασία προϊόντος | 600ml Επαναχρησιμοποιήσιμη Eutectic Heat Plate Hdpe Heat Pack Θερμαντικό Gel εσωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |