| Μέγεθος | 22,5x13,5 |
|---|---|
| Βάρος | 450 γρ |
| Εξωτερικό Υλικό | νάιλον PE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοιχτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Πακέτα καταψύκτη επαναχρησιμοποιήσιμων χωρητικότητας 200ML Πιστοποιητικά SGS χωρίς Bpa |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | BPA ελεύθερα ψυκτήρων πακέτα πάγου πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμα δροσερά πιό δροσερά για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | 200ML επαναχρησιμοποιήσιμος ψυκτήρων πακέτων βαθμός τροφίμων πακέτων πάγου Bpa ελεύθερος κρύος |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.4cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100g |
| εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE κοχυλιών υλικό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Χρώματα | μπλε |