| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*7*1cm ή συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 23*19*4 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Τάγμα |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 180 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |